SUSISIEKITE +370 685 33173
LOADING
PREV
NEXT
http://henkesta.lt/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/115074sewer2.jpg
http://henkesta.lt/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/280281gerbuvio_darbai.jpg
http://henkesta.lt/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/233801melioracija3.jpg

Mūsų paslaugos

  • Lauko vandentiekio, buitinių nuotekų sistemos
  • Gerbūvio darbai
  • Melioracijos darbai

Lauko vandentiekio, buitinių nuotekų sistemos

Vandentiekio ir buitinių nuotekų komunikacijų statyba, siurblinių montavimas. Aukščiausia kokybė ir garantijos!

Sužinoti daugiau

Gerbūvio darbai

Susitvarkykite aplinką jau šiandien! Mes siūlome aukščiausios kokybės aplinkos tvarkymo bei ruošimo darbus už konkurencingą kainą!

Sužinoti daugiau

Melioracijos darbai

Įvarios paskirties pastatų ir teritorijų sausinimas drenažu, melioracijos griovių valymas, šulinių kasimas ir dar daug daugiau. Greitai ir kokybiškai! Susisiekite jau šiandien!

Sužinoti daugiau
Jūs esate čia: Titulinis » Apie mus

Apie mus

El. paštas Spausdinti PDF

UAB „HENKESTA“ statybos paslaugas teikianti bendrovė, kurios pagrindinė veikla – melioracijos, inžinerinių tinklų įrengimo ir gerbūvio darbai. Mūsų darbuotojai yra sukaupę ilgametę statybinę patirtį ir aukštą kvalifikaciją, todėl mūsų veiklos pagrindas - profesionalumas bei kokybė. Nuolat siekiame kokybiškai ir nepriekaištingai pateisinti visų užsakovų lūkesčius. Branginame savo gerą vardą, todėl darbus organizuoja tik atestuoti darbų vadovai, užtikrinantys, kad visų lygių darbuotojai pagal kompetenciją būtų atsakingi už atlikto darbo kokybę.

UAB „HENKESTA“ pasirūpins visomis reikalingomis medžiagomis, žemės kasimo technika, transporto paslaugomis, atliktiems darbams visuomet suteikiame garantiją. Iškilo klausimų? Susisiekite su mumis.

Mūsų tikslas -  Organizuoti darbuotojų praktinį mokymą ir skatinti kelti kvalifikaciją, užtikrinti darbo vietų saugą sau ir šalia dirbančiam. Nuolat akcentuoti kiekvieno darbuotojo asmeninę atsakomybę, ugdyti jų sąmoningumą, tiekti kokybišką paslaugą ir nesukelti poveikio aplinkai.

Mūsų vizija
– tapti viena iš patraukliausių bendrovių statybų sektoriuje, būti draugiškiem žmogui ir aplinkai, tikime, kad būsime vertinami, kaip patikima, stabili ir profesionali kompanija.